poniedziałek, 10 czerwca 2013

#12 ale cyrk!

Witajcie! 
Ostatnio zachęcaliśmy Was do robienia prac ściśle określonych pod względem formy. Mamy nadzieję, że dzięki temu spróbowaliście nowych technik i odkryliście nowe ścieżki. Tym razem proponujemy nie ograniczać Was formą, a tematem! Proszę zrobić dowolną pracę, inspirowaną cyrkowym klimatem. To wszystko! Pokażcie nam Wasze ulubione techniki.

Inspirujące prace naszych projektantek i projektanta:

Pinezka
przestrzenne ATC z cyrkową dziewczyną na trapezie


siwka
wpis do journala- można oglądać na dwa sposoby!


Margot
Zaproszenia na 2 urodziny synka z motywem klauna...który jako pierwszy skojarzył mi się z cyrkiem i doskonale pasuje do okazji...


wiosanka
Jestem wierną fanką serii filmów Madagaskar. I właśnie dlatego cyrk skojarzył mi się z tygrysem i skakaniem przez obręcze :) Stąd scrap - w roli głównej tygrys i kółka :)

ScrapMan
pudełko w kształcie cyrku na kilka małych słodkości


Sponsorem naszego wyzwania jest tym razem sklep Fifi Rifi, a nagrodą bon o wartości 30 zł.
Polecamy wybrać się oczywiście na zakupy bo jest w czym wybierać :-)


Koniecznie zajrzyjcie do zakładki ZASADY WYZWAŃ, ponieważ od tego wyzwania zgłaszać możecie tylko 1 pracę do naszej zabawy i dodatkowo w poście z pracą musi znaleźć się poniższy, podlinkowany banerek wyzwaniowy. Na Wasze prace czekamy do 23 czerwca a wyniki ogłosimy jak zwykle w najbliższą niedzielę, po zakończeniu wyzwania czyli 30 czerwca. (mały błąd na banerku :D).

3 komentarze: