poniedziałek, 29 grudnia 2014

Gościnna Projektantka w grudniu.

Witam serdecznie w ten poświąteczny poniedziałek. Dziś zapraszam na spotkanie z utalentowaną, wielokrotną uczestniczką naszych wyzwań oraz zwyciężczynią wyzwania #43.

Oto

 1. Opowiedz nam kilka słów o sobie.
Mam na imię Anna w wirtualnym świecie ukazuję się pod pseudonimem Arizoona. Prowadzę bloga arizoona-hobby.blogspot.com, na którym prezentuję swoje prace takie jak kartki okolicznościowe, prace przestrzenne oraz przedmioty użytku codziennego.

2. Skąd zrodził się pomysł na takie hobby? 

Rękodziełem zajmuję się od ponad 7lat. Na początku było to tworzenie biżuterii, a w między czasie tworzenie kart okolicznościowych. Jednak to scrapbooking zawładnął moim sercem z czego się niezmiernie cieszę i wiążę przyszłość. Z zamiłowaniem codziennie zasiadam do biureczka i tworzę.


3. Jaki jest Twój ulubiony styl/technikę? Opowiedz nam o niej.

Uważam, że nie mam swojego stylu/techniki, a tym samym nie zamykam się na eksperymentowanie z różnymi materiałami, technikami, ciągle się uczę. Z pewnością uwielbiam dodawać do każdej pracy kwiaty, które sama też tworzę, ale także próbuję sił w typowo męskiej tematyce. Poszukiwanie odkrywanie i zmienianie jest niczym nie kończąca się podróż, która za każdym razem zachwyca czymś innym i tym jest dla mnie właśnie scrapbooking.

4. Pokaż nam swoje ulubione prace i dlaczego właśnie te wybrałaś?

Z pewnością do jednych z ulubionych moich prac mogę zaliczyć zimowy domek, kalendarz, męskie LO oraz wakacyjne albumiki.


  

5. Jakie są twoje marzenia craftowe/scrapowe? 

Aktualnie moje marzenia dotyczące scrapbookingu właśnie się spełniają. Powolutku nabierają rzeczywistej barwy z czego niezmiernie się cieszę szykując własną pracownię.


6. Czym zajmujesz się, kiedy nie scrapujesz/craftujesz? Po za scrapbookingiem sporo czasu poświęcam swojemu już dwu letniemu psiakowi Diablo – rasy Berneński pies pasterski, którego również uwieczniam na scrapach czy albumikach. 


Arizoona przygotowała również dla nas piękną inspirację, do aktualnego wyzwania 
Niesamiwocie urocze...  prawda?

W imieniu zespołu bardzo dziękuję za przyjęcie zaproszenia. 
Wszystkiego dobrego i wielu sukcesów scrapowych w nadchodzącym roku. 

Marta De. Brak komentarzy:

Prześlij komentarz