poniedziałek, 10 marca 2014

Gościnna projektantka w MARCU

Witam serdecznie , 
mam dziś przyjemność przedstawić naszą kolejną Gościnną Projektantkę, 
która wygrała u Nas wyzwanie Urodzinowe.

 ANA czyli Anna Kaczmar


Oto co opowiedziała nam o sobie:

Na imię mam Ania. Mieszkam u podnóża góry Ślęży, perły Dolnego Śląska. Z dala od miejskiego gwaru, wśród zieleni i zwierzaków, jest mój mały świat realny. Mój kącik wirtualny to blog "Z wiatrem i pod wiatr" (http://zwiatremipodwiatr-ana.blogspot.com/).

W sumie o żadnej technice nie mogę powiedzieć, że to moje hobby. Moje hobby to szukanie, odkrywanie i próbowanie nowych rzeczy. To sprawia mi wielką frajdę, zajmuje wolne chwile i pozwala się wciąż rozwijać.

Z tego względu nie mam też ulubionego stylu czy techniki. Lepiej czuję się w tym, co już poznałam, tyle że nie lubię tworzyć drugi raz takiej samej pracy, więc ciągle zmagam się z nowymi formami, wersjami, kolorami, tematami. Większość prac skupia się ostatnio wokół papieru, recyklingu, zmierzając w kierunku mediów. Nie lubię korzystania z półproduktów. Staram się wszystko sobie przygotować sama, wykorzystać to, co pod ręką. Wtedy powstają moje kursy, którymi się potem chętnie dzielę na blogach.

Moje ulubione prace to te przestrzenne, które były najbardziej czaso- i pracochłonne. Mój pot i łzy tworzenia oraz wielka radość, kiedy zostały docenione:

- skrzypce:- fotel:- studnia:Moje marzenie jest jedno: żeby nigdy nie zabrakło mi sił i weny w odkrywaniu oraz tworzeniu tego, co mi w duszy gra.

Kiedy nie tworzę, zajmuję się domem, ogrodem, zwierzakami. Lubię poczytać i obejrzeć coś inspirującego, przygotować coś smacznego, poszydełkować. Najwięcej czasu poświęcam na szukanie ciekawych obiektów w Internecie, które by mnie zmotywowały do stworzenia czegoś wyjątkowego.

....

ANA stworzyla również inspirację do naszego aktualnego wyzwania 


Moja recyklingowo-kwiatowa inspiracja to blejtram, na którym wykorzystałam kawałek używanej gazety, gazę, tekturę, metki oraz kwiaty z materiału:
Dziękuję za zaproszenie do tego wyjątkowego miejsca i pozdrawiam wszystkich czytelników.  =)


My również dziękujemy Aniu, było nam bardzo miło Cię poznać.

Pozdrawiam serdecznie w imieniu zespołu
Marta.

4 komentarze: