niedziela, 11 maja 2014

Pożegnanie i powitanie/ Godbye and welcome.

Witam serdecznie w niedzielny wieczór.

Mamy dziś dwie wiadomości do ogłoszenia. Jedna jest dobra, a druga niestety zła :(

Zacznijmy więc od tej złej....

Z przykrością i wielkim żalem żegnamy dziś naszą koleżankę Siwkę, 

Hello on Sunday evening. 
Today we have two pieces of news to announce. One is good and the other bad, unfortunately: (

Let's start with the bad .... 

We regret and great sadness we say goodbye to our friend Siwkaktóra przez ostatni rok inspirowała nas swymi wspaniałymi mediowymi pracami. Dziękujemy Kasiu na wszystkie wspaniałę prace jakie wykonałaś dla Craft-Szafy.

Życzymy Ci wielu sukcesów, powodzenia w życiu oraz osiągnięcia tych aktualnie wyznaczonych celów! Trzymamy kciuki! 
Mamy nadzieję, że czasem wpadniesz do nas:)

which for the last year has inspired us with his wonderful mixed-media work. 
Thank you Kasia for all the great work you have done for-Craft-Szafa. 

We wish you lots of success, getting ahead in life and actually achieve targets! Fingers crossed! We hope that sometimes you come to us:)

***********

Druga wiadomość, jest bardzo dobra!!! 
Od dziś nasz zespół współtworzyć będą kolejne 3 wspaniałe, utalentowane osoby!

Oddaję głos dziewczynom, poznajcie:

The second message is very good!
From today, our team will co-create another 3 great talented individuals!

I give voice to girls, meet:
Mam na imię Magda, ale w wirtualnym wiecie istnieję jako Jagodzianka. Rękodzieło to moje antidotum na smutki i stres, ale także sposób na zajęcie rąk, które wciąż potrzebują używać kleju, papieru czy też pędzli i farb.Od zawsze bawiłam się papierem: wykonywałam kartki, oklejałam pudełka na prezenty. Potem odkryłam decoupage i nawet nie przypuszczałam, że stanie się on moją pasją, która trwa już 8 lat.Teraz próbuję swoich sił sama malując, wymyślając swoje projekty. Są to bardzo proste "malunki", ale bardzo mnie cieszą.
Wciąż mam dużo pomysłów, a ręce czasami nie nadążają za ich realizacją. Lubię prace wesołe i kolorowe i przede wszystkim przeznaczone dla dzieci. Zaś od jakiegoś czasu projektuję różne prace z motywami szachowymi.


Jestem zachwycona, że mogę tworzyć wraz z całym DT CRAFT SZAFY – to dla mnie ogromne wyróżnienie, radość z tego, że będę mogła dzielić się pomysłami i tworzyć z tak szacownym kreatywnym gronem.
Mam nadzieję, że podołam zadaniu i Was wielokrotnie zainspiruję.

My name is Magda , but in the virtual world  I exist as Jagodzianka . Crafts are my antidote for sadness and stress , but also a way of addressing the hands that still need to use glue , paper or brushes and paints. I have always been playing with paper :  making cards , decorating gift boxes . Then I discovered decoupage and even did not think that it would become my passion , which  have been lasting for more then  8 years now. Nowadays I try to paint  by myself and make up my own porojects.  These are very simple " paintings " , but they make me very happy.
I still have a lot of ideas  and my hands sometimes do not keep up with implementing them. I like  colourful and cute works, above all ment for children .  I design different works with chess motifs since a few months .
I am delighted that I can create with the DT CRAFT SZAFA - it's a great honor for me and I'm so happy to be able to share my ideas and create with so respectable a creative bunch .
I hope I can manage and will inspire you many times. Mam na imię Małgosia. W blogowym świecie znana jestem jako MargoLa.
Od prawie roku prowadzę bloga http://skarbymagielnicy.blogspot.com/
Prywatnie moje życie kręci się wokół domu i dzieci. To właśnie one są źródłem wielu inspiracji, które w każdej wolnej chwili przenoszę na filc i papier. To, co osiągnęłam do tej pory zawdzięczam moim najbliższym i tu chciałabym im z całego serca podziękować, za to że są, że wspierają w trudnych chwilach.

Moją pasją jest filc i papier i myślę, że jestem o tyle w dobrym położeniu, że jak mam dość "jednego", to zabieram się za "drugie".
"Lubię to, co robię i robię to, co kocham" i dzięki temu jestem szczęśliwym człowiekiem.

My name is Małgosia. In the design blog world I am known as MargoLa.
For almost a year I have been runnig a blog http://skarbymagielnicy.blogspot.com/
Privately, my life revolves around home and children. It is them who are the source of many inspirations that in every free moment I carry out in felt and paper. What I have achieved so far I owe to my family and now I would like to thank them  with all my heart for all their support in hard times. 
My passion is felt and paper and  thanks to that when I have enough of one thing I pick up another.

"I like what I do and I do what I love" and  therefore  I am so happy.
Mam na imię Aga, w sieci znana jako Agnes B.

Scrapbooking/cardmaking jest moją pasją od kilku lat, wykonuję przeważnie kartki okolicznościowe. Ostatnio polubiłam technikę mix media. 
Moje prace znajdziecie na moim blogu createdbyagnes.blogspot.co.uk  

My name is Aga, the network known as Agnes B. 
Scrapbooking / cardmaking has been my passion for several years, doing mostly greeting cards. Recently I discovered the technique of mix media. 
My work can be found on my blog createdbyagnes.blogspot.co.uk

Już jutro ruszamy z nowym wyzwaniem, w którym dziewczyny pokażą swoje prace!

Dziękujemy bardzo za wszystkie zgłoszenia do DT.  Każda z Was tworzy wspaniałe prace, niestety pojemność zespołu jest ograniczona. Nie mogliśmy przyjąć wszystkich :(

Jak widzicie i tak przyjęliśmy więcej osób, niż początkowo zakładaliśmy. Jestem pewna, że wyjdzie nam to tylko na dobre ;)

Tomorrow we begin a new challenge where the girls will show their works!
Thank you very much for all  your enrolments for the DT. Each one of you creates wonderful works, but the team capacity is limited. We could not take all: (
As you can see, and so we adopted more people than initially expected. I'm sure it will come to us just for good;)

MartaDe

1 komentarz:

  1. Świetna ekipa dziewczyny!
    Gratuluję i czekam na piękne inspiracje :-)

    OdpowiedzUsuń