poniedziałek, 22 września 2014

GOŚCINNA PROJEKTANTKA WRZEŚNIAWitam serdecznie, w tak pochmurny poniedziałek... 

Chciałabym dziś przedstawić Gościnną Projektantkę, której energetyczne prace napewno ubarwią każdy ponury nastrój. 


W tym miesiącu naszym gościem jest :


TAJANNAOto co napisała nam o sobie:

Opowiedz nam kilka słów o sobie. 
Nazywam się Joanna Tatiana czyli w scrapowym świecie Tajanna. Jestem ekonomistką z duszą humanistki i tak sobie krążę w tych obu, często wykluczających się światach. Nigdy nie lubiłam prac ręcznych, ani żadnych babskich robótek. Ale za to zawsze kochałam kolory, ładne papiery, ozdoby czy artykuły biurowe. Dla ładnego długopisu, czy zeszytu z oryginalną okładką byłam w stanie zrobić wiele


Skąd zrodził się pomysł na takie hobby? 
Pomysł zrodził się całkiem przypadkiem, kiedy to podczas ponad rocznego urlopu mąż zapytał mnie, czy tradycyjnie zamawiamy kartki świąteczne dla jego klientów. A ja odpowiedziałam „Ależ po co?! Siedzę w domu, to może skleję jakieś sama”. No i tak wsiąknęłam!

Jaki jest Twój ulubiony styl/technika? Opowiedz nam o niej. 
Lubię warstwy i obdarte brzegi. Nie wyobrażam sobie zrobić kartki bez tuszowania. Skłaniam się ku stylowi vintage i shabby. Zawsze podkreślam, że podczas robienia kartek lubię wszystkie kolory, ale chyba brązy, czerń i kolory ziemi najlepiej mi wychodzą. No może jeszcze „soczyste” W porównaniu do większości polskich scraperek jestem mało kwiatowa. Owszem umieszczam je a kartkach, ale bardzo rzadko w dużej ilości i nie na każdych.
Czasem sobie myślę, że chyba nie chcę mieć „mojego” stylu, który może mi „grozić” wykonywaniem projektów na tzw. „jedno kopyto”.

Pokaż nam swoje ulubione prace i dlaczego właśnie te wybrałaś?
Wybrałam kilka moich różnych prac:

- Tagi „Feel free” – za odjechany pomysł i odważne użycie mediów- Pudełko – jako dowód mojej miłości do soczystych kolorów- Kartka Paris Paris – za kolorystykę i klimat- Słoneczny tag – za powiew optymizmu- Kartka ślubna – za brązy- kartka dla gentelmena – za użycie gazety i kolory- tagi na 40-ste urodziny – za wyrażenie życzeń obrazkami Jakie są twoje marzenia craftowe/scrapowe? 
Takich marzeń ma kilka. Po pierwsze chciałabym opanować dwie skrajne techniki: clean&simple i mix-media z naciskiem na tą drugą. Kolejnym marzeniem jest zrobienie kolejnych LO. Jak na razie zrobiłam tylko dwa i są dla mnie wciąż zbyt dużym wyzwaniem. Po trzecie chciałabym skrócić czas realizacji jednego projektu, aby móc wykonywać więcej prac w tym samym czasie.

6. Czym zajmujesz się, kiedy nie scrapujesz/craftujesz? 
Moją wielką pasją jest pisanie. Choć piszę głównie do szuflady, to jednak udało mi się kilka lat temu wygrać lokalny konkurs literacki a w zeszłym roku wydałam podręcznik. Siłą rzeczy kocham też czytać. Ale jeszcze mocniej przemawia do mnie obraz więc uwielbiam zdjęcia i fotografowanie, ale na tym polu jeszcze długa droga przede mną."

Joanna wykonała również piękną inspirację do aktualnego wyzwania 


"INSPIRACJA MUZYCZNA"Bardzo dziękuję za przyjęcie zaproszenia i piękną inspirację do naszego wyzwania. Marta De i DT Craft-Szafa. 

1 komentarz:

  1. Bardzo dziękuję za zaproszenie mnie do gościnnego występu na blogu. Pozdrawiam serdecznie cały DT:) a czytelnikom dziękuję za uwagę:)

    OdpowiedzUsuń