środa, 10 kwietnia 2013

Gościnnie Ela ze SCRAPPO

Dzisiaj pierwsza odsłona cyklu spotkań ze sponsorami naszych wyzwań. Pragniemy przedstawić Wam Elę 


właścicielkę sklepu SCRAPPO


która sponsorowała nasze #4 sportowe wyzwanie. Zatem oddajemy głos Eli:

1. Opowiedz nam kilka słów o sobie.
Nazywam się Ela, mieszkam w jednym z miast Górnego Śląska. Mam ten komfort, że pracuję w domu, dlatego spokojnie mogę łączyć obowiązki zawodowe z wychowywaniem półtorarocznego syna i gotowaniem obiadków swojemu mężowi. A w wolnym czasie sięgam po ulubioną książkę lub po nożyczki... Włączam muzykę, robię zieloną herbatę albo nalewam sobie kieliszek czerwonego wina i zaczynam kleić...;)

 2. Skąd zrodził się pomysł na tego typu sklepik?
Pomysł na SCRAPPO nie był mój, bo ja ten sklepik odkupiłam od poprzedniej właścicielki. Ona mówiła, że powstał on z miłości do scrapbookingu. Dla mnie zawsze był miejscem magicznym. Dlatego, kiedy pojawiła się informacja, że SCRAPPO jest wystawione na sprzedaż, długo się z mężem nie zastanawialiśmy..

 3. Jakie są Twoje ulubione produkty i dlaczego?
Stemple! Bo u nas są takie, których nie ma nigdzie indziej;) A poza tym  dopiero odkrywam różne sposoby ich wykorzystania. No a skoro stemple to i media. Uwielbiam mgiełki i coraz bardziej przekonuję się do Distressów, których wcześniej prawie nie używałam.

 4. Czy poza prowadzeniem sklepu zajmujesz się scrapowaniem? Jeśli
  tak pokaż nam kilka swoich ulubionych prac.
Oczywiście, ze się zajmuję. Inaczej pewno trudno byłoby mi zdecydować, jakie produkty chcę mieć w sklepie;) 5. Czy masz swój ulubiony styl/technikę? Opowiedz nam o niej.
Ostatnio coraz bardziej wdrażam się w mediowanie. Ale to wciąż są początki. Dlatego staram się korzystać z różnych warsztatów i kursów internetowych... Może kiedyś dojdę w tym do większej wprawy? ;)

 6. Czym zajmujesz się, kiedy nie scrapujesz/pracujesz? (tu chodzi nam
 o inne aktywności, zainteresowania)
Oprócz zabawy z dzieckiem, które jest teraz bardzo absorbujące zajmuje się... harcerstwem. Prowadzę gromadę zuchową, jeżdżę na biwaki i obozy oraz rozwijam się dzięki zdobywaniu kolejnych stopni i uprawnień instruktorskich. Wieczory spędzone z gitarą przy ognisku są naprawdę 
niezapomniane...

 7. Powiedz nam jakie nowości czekają na półkach w Twoim sklepie.
Z nowości mamy przede wszystkim stemple gumowe, które udało nam się stworzyć, dzięki ogromnemu talentowi jednej z naszych projektantek, związanej zresztą także z Craft- Szafą, Viol. Oprócz tego niedługo znów zaprosimy na przedsprzedaż, tym razem stempli Paperbags Studios,o które nasi klienci już proszą. Poza tym można u nas znaleźć różne nowości papierowe, w tym najnowszą kolekcję papierów Sodalicious. Zapraszamy więc serdecznie na zakupy do SCRAPPO.

Pozdrawiam uczestników zabaw oraz DT Craft-Szafy
Ela

Brak komentarzy:

Prześlij komentarz