sobota, 13 kwietnia 2013

Porządki w Craft-Szafie dzień 6

Witajcie kochani!
Dzisiaj kończymy nasz długi cykl przedstawienia sylwetek osób tworzących DT Craft-Szafy. 
 Lada dzień poznacie także nowe twarze, które dołączą do naszego grona.
Tym czasem poznajcie ScrapMana:


Imię-Mariusz-wybrała mama nazwisko Gierszewski dał tata i tak już pozostało ( wtedy nikt nie liczył się z moim zdaniem). Część z Was zna mnie jednak pod nickiem ScrapMan, którym posługuję się w sieci. Mam za sobą 22 wiosny no bo niestety czas płynie. Pochodzę z Pomorza a dokładniej z malowniczego Modrzejewa bogatego w lasy i piękne jeziora. Moja przygoda z tworzeniem i blogowaniem rozpoczęła się w sierpniu 2012 roku. A do tego magicznego i kolorowego świata wprowadziła mnie Noami. To dzięki Niej mam swoje większe i mniejsze sukcesy :)  Tworzenie kartek i innych prac pozwala oderwać mi się od rzeczywistości i odsapnąć od szarówki jak pewnie większości z Was. Jestem miłośnikiem piosenek Czesława Mozila, kocham spacery po lesie i grzybobranie. Czasem porwę się na ATC, czy inną formą by dostarczyć sobie adrenaliny. Z charakteru Wojewódzki z wyglądu... JA. Do tego przesadnie skromny. Można mnie lubić za wiele rzeczy a za jeszcze więcej kochać :D Straszny gaduła, z którym dłuższe przebywanie może powodować niepożądane skutki uboczne ale to nie choroba więc nie konsultuję się z lekarzem czy farmaceutą gdyż stosowanie jakichkolwiek leków nie jest konieczne. To cały ja- chyba :-) 
Czekam na Wasze sugestie i spostrzeżenia bo może coś mi umknęło oraz zapraszam Was na mojego BLOGA.

Na koniec coś dla oka. Kilka ulubionych prac ScrapMana:Zapraszamy także na nasze wyzwanie, które trwa tylko do jutra #7 kwicień plecień...

Pozdrawiamy DT Craft-Szafy.

2 komentarze:

  1. To się nazywa - mieć swój cel :) Fantastyczne prace, nie potrafię wybrać jednej...

    OdpowiedzUsuń
  2. Bardzo piękne prace.. gdybym nie przeczytała, to nie pomyślałabym że wykonał je chłopak, tym bardziej mój rówieśnik.. rzadkość, albo raczej gatunek wymarły.. :D gratuluję talentu i podziwiam.. :)

    OdpowiedzUsuń