poniedziałek, 7 kwietnia 2014

Gościnna Projektantka w Kwietniu

Witam serdecznie, 
dziś gościmy kolejną wspaniale twórczą i utalentowaną osobę.

Tym razem jest to
oto co powiedziała nam o sobie

Witam Was bardzo serdecznie! 
Dziękuję Craft-Szafie za zaproszenie, jest mi bardzo miło :)

Mam na imię Monika, w wirtualnym świecie - Galaxia. Z moją twórczością możecie się spotkać na blogu: decufantazje.blogspot.com  Znajdziecie tam różnorodne prace, od kartek, notesów i albumów, po te wykonane w technice decoupage.

Rękodziełem zajmuję się od niemal 7 lat. 
Jednak wydaje mi się, że potrzeba tworzenia tkwiła we mnie od zawsze. Zanim odkryłam jakiekolwiek rękodzieło robiłam ramki na zdjęcia, biżuterię i inne bibeloty. Cała przygoda zaczęła się po maturze, gdy miałam dużo wolnego czasu. Kupiłam książkę do decoupage, znalazłam fajny sklep internetowy z przydasiami i przepadłam... A kilka lat później scrapbooking stał się uzupełnieniem i rozwinięciem mojej pierwszej pasji.


Najbardziej lubię tworzyć prace w klimatach retro i vintage, w takiej tematyce czuję się najlepiej. Jednak staram się nie zamykać w określonej stylistyce i robić po prostu to, co kocham - najlepiej jak potrafię. Ostatnio coraz częściej eksperymentuję z mediami i wyżywam się twórczo robiąc scrapy.Jedną z moich ulubionych prac jest drewniana szkatułka - walizka. Wybrałam ją dlatego, że jestem z niej w 100% zadowolona i niczego bym w niej nie zmieniła.

Druga praca to retro album, który jest bardzo postarzony i potuszowany - tak jak lubię.Na trzecią pracę wybrałam projekt, na wykonanie którego poświęciłam wiele godzin. Jest to eksperyment mixmediowy, nie mający zbyt wiele wspólnego ze scrapbookingiem, jednak pokazujący, że czasem warto spróbować czegoś innego.
Czerwona toaletka to moja ulubiona praca w technice decoupage i mam do niej wielki sentyment.


I jeszcze kartka - wykonanie jej było czystą przyjemnością.Przede wszystkim chciałabym się cały czas rozwijać i zdobywać nowe umiejętności. Poza tym marzę o własnej przestrzeni do tworzenia, z ogromnym biurkiem, masą szuflad i półeczek wypełnionych po brzegi przydasiami :-)


Kiedy nie scrapuję czytam książki, nałogowo oglądam dobre filmy i seriale, gram w gry komputerowe oraz zgłębiam tajniki florystyki :)


Monika na nasze aktualne wyzwanie wykonała również kartkę z własnoręcznie uplecionym łapaczem snów.

Bardzo dziękujemy Monice
Pozdrawiam serdecznie w imieniu zespołu
MartaDe

2 komentarze:

  1. To ja serdecznie dziękuję za zaproszenie :)
    I za inspirujące wyzwanie, z którym miałam przyjemność się zmierzyć :)

    OdpowiedzUsuń