poniedziałek, 16 czerwca 2014

Gościnna Projektantka w czerwcu

Witam serdecznie!
Z prawdziwą przyjemnością chciałabym przedstawić Wam naszą Gościnną Projektantkę, którą jest Sylwia z NABIEGUNACH -ART. Tym bardziej jest do dla mnie - i mam nadzieję i Was - wyjątkowe spotkanie, ponieważ poznamy dziś kobietę z pasją, która dokonała wyboru, by ta miłość do rękodzieła  stała się nie tylko sposobem na spędzenie wolnego czasu, ale sposobem na życie. Na życie z uśmiechem, radością, poczuciem spełnienia. Ale oddaję głos naszemu Gościowi...


Dziękuję zespołowi Craft- Szafy za zaproszenie , jestem zaszczycona, że mogę gościć w Waszych progach
Moja artystyczna dusza dawała o sobie znać odkąd pamiętam. Na początku niewinnie poprawiając kwiaty w wazonie, tak aby dobrze się prezentowały, tworząc własne kartki z okazji urodzin koleżanki, gdyż te sklepowe wyglądały nijako czy zatrzymując się podczas codziennej wędrówki do szkoły, podziwiając ten sam a jednak nieustannie zmieniający się widok. Marzycielka szukająca swojego miejsca, które odnalazłam dopiero po kilkunastu latach. Przełomem okazał się wykład, sprzed 3 lat, podczas którego zdałam sobie z przerażeniem, że nie chcę przez całe życie oglądać czyiś wędzidełek, zresztą swoich też nie , że ja chcę robić to, co kocham! Zadałam sobie spóźnione pytanie, co w takim razie kocham robić?
Musiałam podjąć trudną decyzję, m.in. rezygnacji ze studiów, a kiedy to zrobiłam poczułam ogromną ulgę, znak, że decyzja była słuszna.
Z wykształcenia jestem pedagogiem, doradcą społecznym, terapeutą. Lubiłam swoją dotychczasową pracę, ale zawsze kochałam i kocham nadal lepić, rysować, ciąć, szyć, projektować, po prostu tworzyć. Wszystkie te i podobne czynności wprowadzają w moje życie spokój, harmonię. Są wytchnieniem od codziennych trosk.
Od prawie dwóch lat prowadzę nabiegunachArt – Pracownię rękodzieła. Miejsce, do którego wchodzę z uśmiechem na twarzy i pracuję nawet w nocy bez marudzenia, a we śnie powstają kolejne projekty. Ciągle się rozwijam, czerpiąc radość ze wszystkich technik artystycznych i to się nigdy nie zmieni. Decoupage, Scrapbooking, Filcowanie, Malowanie, Biżuteria; głównie breloki, broszki, Sutasz, Stroiki, Rzeźba, Lukier plastyczny, bo uwielbiam słodkie itd. A najbardziej umiłowałam Szycie. Uwielbiam łączyć ze sobą techniki, jest przy tym tyle zabawy, a myśli uwolnione szaleją. Jedynym minusem w mojej pracy jest czas, tylko on nie pozwala zrealizować wszystkiego, co pragnę od razu, ale brak czasu uczy mnie też cierpliwości i pokory.
Ciągle się uczę. Czuję, że jeszcze nie rozwinęłam skrzydeł, jeszcze wiele przede mną. Ale wiem, co chcę w swoim życiu zrobić, wiem gdzie jest moje miejsce i jestem z tym szczęśliwa i to jest Piękne!

Pozdrawiam serdecznie, życzę Wszystkim dużo słońca

Serdecznie dziękujemy Ci, że znalazłaś czas na spotkanie z nami, na opowiedzenie o sobie i swojej pasji. 
A Was zapraszam na zapoznanie się z przepięknymi pracami naszego Gościa!


A specjalnie na nasze wyzwanie PO MĘSKU Nabiegunach Art stworzyła taką oto kartkę!Musicie przyznać, że wszechstronność i liczne talenta naszego Gościnnej Projektantki są godne podziwu!
Bardzo dziękujemy za wizytę.
W imieniu całego DT CRAFT SZAFY,
Jagodzianka.

5 komentarzy:

 1. Świetne prace, zazdroszczę wszechstronności;)

  OdpowiedzUsuń
 2. Super jest Cię poznać bliżej. Tworzysz przepiękne prace, a męska kartka jest fantastyczna!!! Połączenie wszystkich elementów w całość jest genialne :)

  OdpowiedzUsuń
 3. Piękne prace :) każda inna, każda jedyna w swoim rodzaju :)

  OdpowiedzUsuń
 4. Tyle ciepłych słów na temat mojej twórczości... dziękuję Wam bardzo:):):)

  OdpowiedzUsuń